Cumartesi, Eylül 18, 2021
Ana Sayfa Eğitim E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi için sitemiz üzerindeki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi Milli Eğitim Bakanlığı E Okul modülü ile öğretmenlerin ve öğrencilerin sisteme giriş yapma imkanı tanımıştı. e-Okul öğretmen ve idareci girişleri ile öğrencilerin yazılı ve sözlü notlarını internet üzerinden giriş yapma imkanı tanımıştı. Bu şekilde online olarak notların öğrenci ve veliler tarafından görülmesi sağlanmış oldu.

Yıllar önce öğretmenler yıl sonunda karne verileceği zaman büyük emekler harcayıp çarşaf tabir edilen sistemle  notlarını kazınma ve silinme olmaksızın hiç bir hata olmaksızın yazılı olacak şekilde idareye notları teslim ediyordu.

Çağa ayak uyduran Milli eğitim Bakanlığı e okul veli bilgilendirme sistemiyle bu sorunu halletmiş oldu. Sistem başlarda son derece yavaş ve hatalı çalışırken yapılan iyileştirme çalışmaları sonucunda  gayet iyi çalışan bir sistem haline dönüştü. Bundan dolayı  öğretmenler okulda ya da evlerinde e okul sistemine giriş yaparak not taktiri yapmaya başladılar. Bu durum başlarda öğrenciler tarafından pek tutulmazken sonraları öğretmenlerin verdiği notları gören öğrenciler notlara itiraz edip düzeltme imkanı tanınmış oldu. Bu aşamada öğretmenler not değiştirme talepleri karşısında zor duruma düştüler. Milli Eğitim Bakanlığı da karnelerin verileceği son hafta sistemi kapatma yolu denedi. ancak bu durumda öğrenciler öğretmenlerinin kendilerine verdiği notları göremeyecek ve öğretmenlere baskı yapamayacaktı.

E-Okul veli bilgilendirme sisteminde sadece yazılı ve sözlü notları değil aynı zamanda davranış notlarını da öğrenme imkanı tanımaktadır. Proje ve performans ödevlerinde öğrencilerin aldıkları notlar da sistem içerisinde gözükmeye başladı. Bu aşamada e okul veli bilgilendirme sistemine girişler arttı ve sistem bazen çökme noktasına geldi. Alt yapı çalışmalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı bu sorunu çözdü. Şu anda sistem gayet sağlıklı bir çalışma ile hizmet vermekte. Yazılı ve sözlü notlarıyla proje ve performans notları öğrenme imkanı doğdu.

E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak için web sitemiz üzerinden giriş yapabilirsiniz. Eokul veli bilgilendirme sistemi hakkında diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Öğrenci ve öğretmenlerle veliler sisteme çok rahat bir şekilde giriş yapmaktalar. Siz de sistemimizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

 

GİRİŞ YAP

EN SON

HUCURAT SURESİ HIZLI OKUMA

HUCURAT SURESİ HIZLI OKUMA ✅🤲📃⏩ TÜM SURELERE ULAŞMAK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN ⏪✅⬇️📃🤲 🔀 https://www.youtube.com/playlist?list=PLyEAEY7oeWfLVL-AJ_Es6pepLxerIS1kw

YAVAŞ KURAN OKUMA SAYFA 10 TECVİDLİ OK TAKİPLİ OKUYUŞ

YAVAŞ KURAN OKUMA SAYFA 10 TECVİDLİ OK TAKİPLİ OKUYUŞ Kur'an-ı Kerime Yeni Başlayanlar için çok yavaş ok takipli tecvidli okuyuşu. Kuran Hatminiz için faydalı olacağını düşünüyorum. ✅🤲📃⏩ TÜM SAYFALARA ULAŞMAK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN ⏪✅⬇️📃🤲 https://www.youtube.com/watch?v=XGxHnITrQO4&list=PLyEAEY7oeWfJ6d7V5BSWUQSUvK9Ykvgi6 Kuran-ı Kerim Yavaş okuma…

YA HAKEM 68 ADET Esma’ül Hüsna Dinle

El-Hakem: Anlama ve kavrama gücünün artması ve haklı bir davayı kazanmak için okunur. Günlük zikir sayısı 68'dir. Sabah ve ikindi sonrası okunur.

7× Fatiha 7× Ayetel Kürsi 7× Kafirun 7× İhlas 7× Felak 7× Nas Rukye Şifa Ayet ve Sureleri

7× Fatiha 7× Ayetel Kürsi 7× Kafirun 7× İhlas 7× Felak 7× Nas Rukye Lütfen Kanalıma Abone Olun https://www.youtube.com/channel/UCr8vGQk8Sdknu6cXalyw4ug?sub_confirmation=1&fbclid=IwAR1xsAC8Lcb3qxCuAMRtzRIl27B6OjrspSYXEHQ2uz_y__SPAdRmriYG6j4 Sihir Büyü Nazar Ve Cinlerden Korunmak için Şifa Ayet ve Sureleri

Son Yorumlar